Giyimiş Facebook Giyimiş Twitter
 

Hakkimizda

 GİYİMİŞ TEKSTİL,  İş Elbiseleri alanında 15 yıla dayanan deneyimi ile kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti odaklı ve ekonomik ürün tasarımları ile sektördeki başarılı hizmetlerine devam etmektedir.
“Doğru Yerde, Doğru Ürün“ hizmet anlayışı ile İş Elbiseleri ve İş Güvenliği alanında, üstün kalite,  hızlı servis ve ortama uygun ürün prensipleri ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
1996 yılından bu yana deneyimli kadrosuyla çeşitli sektörlere ait kuruluşlarla İş Elbisesi Üretimi alanında kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.
Endüstri, Hastane, Güvenlik ve Turizm sektörleri olmak üzere her çeşit kurum ve kuruluşların İş Elbisesi ihtiyacını karşılayan Giyimiş Tekstil geniş ürün yelpazesi ile hizmet hayatına devam etmektedir.
 
Nasıl Çalışıyoruz
Baskı ve Nakış
Baskı ve Nakış uygulamalarını kendi bünyemizdeki profesyonel ekip ve donanımla hazırlıyoruz. Stoklarımızdan seçeceğiniz ürünlerin yanı sıra özel siparişlerinizde de seçtiğiniz uygulamayı yapabiliyoruz. Seçtiğiniz ürüne, adetlere ve kumaşlara uygun en doğru çözümü sunarak ürünlerimizden elde edeceğiniz faydayı arttırıyoruz. Baskı ve nakış uygulamaları konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz 352 41 20 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya destek@giyimis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


NAKIŞ
Nakış uygulaması personelinizin giyimi ile kurumsal imajınıza dikkat çekici ve kaliteli değerler katarak, diğerlerinden farklı bir görünüm sağlayacaktır. Firmamız bünyesindeki son teknoloji nakış sistemleri ile dilerseniz;

Sadece 1 adet ürüne bile nakış uygulanmaktadır.

Yalnız firma logonuz değil personelinizin çalıştığı departmanı veya ismini nakış yaptırabilirsiniz.
16 renge kadar uygulama yapılabilmektedir.

 
Anorak Yelek
Anorak yelek su geçirmez malzemeden üretilen ve bununla birlikte
sıcak tutma özelliği olan şişme yeleklerdir.
 
Darbe Emici Şapka

Darbe emici şapka başın sabit veya hareketli cisimlere çarpılması veya sıyrılmasına karşı koruyucu başlıktır. Standart ebatımız 58-62 cm’dir. Her baş ölçüsüne kolaylıkla uyum sağlar ve ayarlanması kolaydır.  
Baş bandında gelen darbeyi absorblamak için sünger kullanılmıştır. Darbe başlığının hafif oluşundan dolayı rahat bir kullanıma sahiptir. Üretim tarihi darbe başlığından silinmeyecek şekilde yazılır. Darbe emici şapka üretiminde kullanılan metaryaller kullanan kişinin hijyenini ve sağlığını etkilemez. Efxa kulaklık, göz, yüz ve solunum koruma ürünleriyle uyumludur. Nesnelerin düşme riskinden dolayı endüstriyel güvenlik baretlerinin gerekli olduğu zamanlarda kullanılması önerilmemektedir.
 
Temizlik ve Bakım :
Darbe emici şapka seyreltilmiş deterjan ile 60 0C derecede elde yıkanabilir. Kimyasal sıvı ile temizlenmesi tavsiye edilmez. Gereken temizlik sağlanamadığında şapka yenisi ile değiştirilmelidir.
 
Aksesuar ve Yedek Parça :

Plastik kabuk, istenilen renkte şapka astarı ve tepe süngeri ayrıca temin edilebilmektedir.
 
Kullanım Süresi :
Yoğun güneş ışığı, soğuk ve sıcak ortamlar, kimyasallar ve yanlış kullanım ürünün kullanım süresini belirler. Tavsiye edilen süre 3 yıldır. Darbe emici şapkada belirgin bir sıyrık, çatlama ve hasar oluştuğu zaman yenisi ile değiştirilmelidir.
 
Ambalaj ve Saklama Koşulları :
Darbe emici şapka güneş ışığı, kimyasallar ve keskin nesneler ile temas etmesini engelleyecek bir kutuda saklanmalıdır.
 
Kullanım Alanları :

    Hava Alanları
    Gıda Sektörü
    Özel Güvenlik Elemanları
    Stad Güvenlikleri
    İnşaat Sektörü
    Lojistik Firmaları
    Bahçe Düzenlemeleri
    Gemi İnşaa Sektörü
    Depolama Tesisleri
    Belediye Zabıta Görevlileri
    Beton Üretim Tesisleri
    Otomotiv Endüstrisi
    Otoyollar
    Demir Yolları
    Promosyon Dağıtım
    Mühendislik


Numuneler
İhtiyacınız 10 adet bile olsa ürünlerimiz ve ürünlerimizin kalitesi hakkında bilgisi olmayan müşterilerimiz için numune göndermenin önemini çok iyi biliyoruz. Renklerin, modelin, kumaşın size uygun olup olmadığını en iyi şekilde numunelerimizi inceleyerek karar verebilir, GİYİMİŞ’ in kalitesini ayırt edebilirsiniz.
 
Müşterilerimizin numune inceleme taleplerini %100 yerine getirmek için çalışıyoruz. Ancak yüksek numune maliyetlerini karşılayabilmek üzere müşterilerimizden numune bedelini iade etmek şartıyla talep ediyoruz. Numune gönderme koşullarımız şöyledir:
 
14 gün içerisinde teslim aldığınız şekilde (kullanılmamış, yırtılmamış vs.) iade ettiğiniz takdirde ödemenizi tam olarak geri gönderiyoruz.
 
Bir model ve renk üründen sadece 1 adet numune gönderebiliyoruz.
 
Nakışlı veya baskılı numuneleri iade alamıyoruz.
 
Numune gönderilerimizde nakliye ücretsizdir.
 
Numune çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz (216) 352 41 20 numaralı telafonu arayarak Müşteri Temsilcilerimizle görüşebilir veya destek@giyimis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İkaz Yeleği
Çalışanların ; çalışma ortamında bulunan diğer cisim ve objelerden daha kolay ayırt edilerek, daha dikkat çekici olmalarını sağlamak, bir başka deyişle gün ışığında fark edilebilirliklerini arttırmak amacıyla reflektif yeleklerin imalatında fluoresan sarı veya fluoresan turuncu renklerde raşel kumaş kullanılmaktadır.  
Çalışanların ; çalışma ortamında bulunan diğer cisim ve objelerden daha kolay ayırt edilerek, daha dikkat çekici olmalarını sağlamak, bir başka deyişle gün ışığında fark edilebilirliklerini arttırmak amacıyla reflektif yeleklerin imalatında fluoresan sarı veya fluoresan turuncu renklerde raşel kumaş kullanılmaktadır.
 
Reflektif Yeleklerde kullanılan reflektif şeritler ürüne dolayısyla giyen kişilere gece karanlığında ve sisli havalarda üstün bir görünürlük yeteneği kazandırmaktadır.
 
Reflektif Yelek ( Reflektif İkaz Yeleği - Fosforlu Yelek )ler; esnek yapısı sayesinde kullanıcının çalışma sırasındaki hareket kabiliyetleri kısıtlamaz, ev ve endüstriyel yıkama ısılarına ve neme dayanıklıdır. Reflektif şeritler uzun süre kullanımda bile yıpranmaz, aşınmaz, pullanmaz ve dökülmez.
 
Reflektif Yelek ( Reflektif İkaz Yeleği - Fosforlu Yelek )lerin ön ve arkasına müşteri talebi doğrultusunda istenilen yazı ve logolar reflektif yada nonreflektif yazılabilmektedir.
Etiketler : Hakkimizda